Obchod
Andrea Marková
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Liptovský Mikuláš
- Od roku
- 2024
- IČO
- 55 983 634
Andrea Marková
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 031 01 Liptovský Mikuláš
- Na trhu od
- 2. januára 2024
- IČO
- 55 983 634
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 2
- roky na trhu
- 2024
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Andrea Marková
Andrea Marková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Liptovský Mikuláš. Podniká od 2. januára 2024.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, maloobchod a veľkoobchod a reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Andrea Marková
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 55 983 634
- Dátum vzniku
- 2. januára 2024
- Miesto podnikania
- 031 01 Liptovský Mikuláš
- Živnostenský register
- Okresný úrad Liptovský Mikuláš, vložka č. 540-26064
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Andrea Marková zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Andrea Marková?
Miesto podnikania je v obci 031 01 Liptovský Mikuláš.
Čím sa Andrea Marková zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; maloobchod a veľkoobchod; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej….
Aké je IČO – Andrea Marková?
IČO je 55 983 634.
Odkedy podniká Andrea Marková?
Podnikanie začalo 2. januára 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.